spotkanie autorskie

filia w Przyworach

13.10.2021r.-spotkanie autorskie z Magdaleną Majcher

Na zaproszenie Gminnej  Biblioteki Publicznej w Tarnowie Opolskim- filia w Przyworach, naszą bibliotekę odwiedziła znakomita pisarka Magdalena Majcher. Spotkanie autorskie odbyło się w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki.

Na spotkanie została  zaproszona również  Instruktor Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Opolu Kornelia Stobrawa i Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Tarnowie Opolskim Monika Silarska.

Magdalena Majcher urodziła się i wychowała w Czeladzi. Obecnie mieszka i pisze swoje powieści w Katowicach.

Jest pełnoetatową pisarką powieści obyczajowych z rozbudowanym tłem społecznym oraz psychologicznym.

Autorka takich książek jak „Małe wielkie sekrety” , „Jeszcze jeden uśmiech” , „Mocna więź” i wiele innych bardzo dobrych powieści.

Spotkanie przebiegło w bardzo serdecznej atmosferze i było przeplatane duża ilością pytań dotyczących twórczości Magdaleny Majcher, ponieważ Klubowiczki bardzo dobrze znają Jej powieści. Autorka obszernie opowiedziała o swojej książce „Mocna więź”, która jest oparta na faktach autentycznych. Pani Magdalena, promowała również swoją nowo wydaną książkę „Obca kobieta”.

Po zakończonym spotkaniu można było zakupić książki opatrzone  dedykacją i autografem pisarki.

Następnie Panie, które jeszcze nie  obejrzały wystawy, udostępnionej przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Opolu pt. „Tatry i Pieniny.  Śladami pierwszych turystów i fotografów” zebranych przez Jarka Majcher, mogły to zrobić po spotkaniu.

Ewa Fajlert.

Godziny otwarcia - Przywory