spotkanie DKK

Gminna Biblioteka Publiczna W Tarnowie Opolskim

Filia w Raszowej

15.11.2021-Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Omówiono „Pragnienia” Ilony Gołębiowskiej, „Bo nadal  Cię kocham” Magdaleny Kordel oraz „Powrót” Nicholasa  Sparks.

„Pragnienia” Ilony Gołębiowskiej to opowieść o miłości, przyjaźni i marzeniach młodych ludzi, Janka i Wiktorii. Muszą przejść ciężką drogę, żeby pokonać przeciwności  losu i na nowo szukać siebie i złączyć swoje siły. Jest to książka niosąca nadzieję na lepszy dzień. Książkę przyjemnie się czyta i jest przystępna w odbiorze. Nie brak w niej momentów smutnych ale i czułych oraz radosnych.

„Bo nadal Cię kocham” Magdaleny  Kordel  to opowieść  o sile prawdziwych uczuć, o tajemnicach ludzkich serc. Autorka przypomina co jest w życiu najważniejsze i skupia się na ludziach i towarzyszących im emocjach oraz uczuciach. To początek  wyjątkowej historii, która odmieni święta niejednego bohatera i poprowadzi czytelnika w podróż w przeszłość. Zmusza do refleksji, uczy kochać i wybaczać.

„Powrót” Nicholasa Sparks to romantyczna historia opowiadająca o miłości, tajemnicach i  traumach głównych bohaterów, którzy mimo bólu i cierpienia muszą walczyć z przeciwnościami losu. Czytelnik w tej  powieści  odnajduje dużo tajemniczości, ale też wywołuje mnóstwo emocji i nikogo nie pozostawia obojętnym, dając ukojenie i spokój.

Barbara Mientus