filia w Przyworach

16.11.2021r.-lekcja biblioteczna w ramach projektu przedszkolnego „Zielony zakątek przedszkolaka”

Grupa starszaków „Sówki” z Publicznego Przedszkola w Przyworach wraz z opiekunami  Dyrektor

mgr Moniką Cichoń i mgr Anną Kowol w ramach projektu przedszkolnego „Zielony zakątek przedszkolaka” wzięła udział w lekcji bibliotecznej, której celem było :

-szerzenie wiedzy z zakresu przyrody i ekologii poprzez zaznajomienie dzieci  ze światem zwierząt i roślin.

-propagowanie zachowań proekologicznych w środowisku dzieci i młodzieży poprzez  uświadamianie im potrzeby ochrony środowiska naturalnego, poszanowanie dla wszystkich istot żywych oraz dbałość o czystość świata.

Dzieci wysłuchały fragmenty książek przeczytane przez panią bibliotekarkę autorstwa Zdzisława Bernackiego pt. „Cuda Przyrody Polskiej” i Danuty Zawadzkiej „Bajki przedszkolaka - Nieproszony gość”.

Dziękuję przedszkolakom oraz ich opiekunom za bardzo udane zajęcia.

Ewa Fajlert.